Blondýna, co stála za to

Byl pátek a jako každý pátek jsem svůj čas trávil v pražském baru. A na baru! Vyhlížel jsem si svou dnešní kost. Připadal jsem si jako vlk, který si vyhledává potravu. Potravu, která mi zpříjemní dnešní večer, která mě uspokojí.

Blondýna, která stojí v roku a koketuje s dalšími svými kamarádkami po mě neustále hází oči a její pohled si říká o sex. O sex na jednu noc. Škoda, že nejsem na blondýny, ale nechám si ji v záloze pro případ, že se neobjeví žádná jiná.

Mrknu ke vchodu a do dveří vstupuje Jana, moje šukací kamarádka. Hned se na mě usměje a míří rovnou ke mně. „Čau slaďochu,“ vlepí mi pusu. „Čau krásko, dáš si drink?“ „Ano, objednej mi Cuba Libre, slaďochu.“

 Je to holka, která mě baví, kterou vážně žeru, ale jen po sexuální stránce. Umí vážně dobře kouřit péra, ale je tím bohužel známá u kde koho. Během pár minut v sobě máme už pár drinků a alkoholová nálada nám začíná stoupat do hlavy a mě i do péra. V tom mi Jana sáhne do klína a zmáčkne mi ho se slovy : nevypaříme se?!

Odcházíme společně na záchod kde mi ho vážně kvalitně vykouří  a pak pokračujeme jen bezhlavým šukáním. Když jsem se udělal tak opouštím pánské toalety a Jana o chvíli za mnou. Jejím dalším cílem byl fešák, který si právě objednával na baru.

Zasednul jsem ke stolu a vytáhl mobil a projížděl Facebook. Dnešní večer vypadal velmi nudně a žádná kráska nebyla na obzoru. Mé oči se zastavili zase na blondýně v rohu. A musím říct, že zas tak špatná není. Má krásnou, né má nádhernou postavu, její křivky jsou fakt sexy a její boky? K nakousnutí!

O pár minut později už sedím s blonskou v taxíku, který míří přímo ke mně do bytu. Je vtipná a krásná, začínám si užívat její společnost. Během cesty mě začala líbat na krku a sahat mi mezi nohy. Sakra Ať už jsem u mě!

Odemykám dveře a blonska mě plácá po zadku a pak mi šeptne do ucha, jsem nadržená, hodně nadržená! Já taky, kotě! Vyzval jsem ji ať je jako doma a usadí se na gauči, že pustím muziku a přinesu víno. Když se vracím z kuchyně tak slečna úžasná stojí v obýváku jen ve spodním prádle. Její tělo zdobí sexy černé krajkové prádlo a mě se z toho postavil. Vstala a šla ke  mě. Začala mě líbat a pomalu jsme se přesouvali zpátky do kuchyně. Posadila mě na židli a začala mi tančit v klíně na mou oblíbenou písničku The Hills. Její blondatý vlasy se vznášejí nad mým obličejem a její kozičky mám přímo před očima.  O chvíli později vytáhne z kabelky pouta a ruce mi sváže k židli. No TEDA! Nikdy jsem nebyl spoutaný já, ale vždy jsem to praktikuloval já na ženách!

Sedla si na kuchyňskou linku přímo proti mně a roztáhla nohy. Chvíli si ji hladila přes kalhotky a pak si je sundala a začala se uspokojovat přímo přede mnou a na mé kuchyňské lince. ANO, ta blondýna z roku diskotéky si právě laskala svoji kundu u mě v bytě. Slintal jsem po ní a pořád mi stál. Chtěl jsem, aby přišla ke mně a nasedla na mýho kašpárka. A ona začala vzdychat a prohybat se, ale pořád se mnou držela oční kontakt. Povím vám pánové, to by chtěl začít snad každý! Byla vážně dobrá, byla vážně moc sebejistá vším co dělá. Seskočila z linky a hned se sehnula a začala mi ho kouřit! No jestli jsem se zmínil o Janě jako o nejlepší rozkuřovačce co jse kdy měl, tak jsem se sakra pletl.

Sedla si mi do klína a začala po mě jezdit svou vlhkou kundičkou a pak konečně nasedla. Chytla se za hlavu a náramě si užívala šoustání. Sundala si podprsenku a svá prsa mi přitiskla přesně na moji pusu. Začal jsem ji kousat do bradavek a slečně blondaté se to moc líbilo. Odpoutala mě  a co já? No bez váhání jsem se na ni vrhnul. Všechna krev z mé hlavy byla totiž dole v mým péru. Ohnul jsem ji přes kuchyňskou linku a začal ji, ale vážně rychle šoustat. Během toho jsem ji chvíli mačkal prsa a v další chvíli jsem si krouživými pohyby hrál s jejím poštěváčkem. Cítil jsem, že už budu, že už dýl nevydržím, když se na mě otočila a ptala se : kam se mi chceš udělat brouku? Na prsa, co kundičky anebo si přeješ, abych spolykala tvoje sperma? Cožeee? Ještě žádná holka mi nedala tutu příležitost. Udělám se ti do pusinky, kočičko. Skoro si ani nestihla kleknout a já už jsem ji stříkal své teplé semenu přímo do pusy. Několikrát se chutně olízla a tak ještě chvilku sála moje péro. Nohy se mi neskutečně klepaly slastí. Tudle holku jistě  přidám mezi své šukací kamarádky.

Když bylo všechno hotové tak vstala, oblékla se.Já pořád seděl v kuchyni a ještě se vzpamatovával ze skvělého orgasmu, když na mě houkla: Bude to rovných 5000kč. Vůbec jsem nechápal o co jde, ale slečna mi to ráda vysvětlila. Byla to profesionální kurvička a mě ta skvělá soulož stála rovných 5000kč!!!!