Luxusní party

Má oblíbená diskotéka pořádala noblesní party v maskách. Kamarádky mě tam pozvaly, a jelikož jsem hodně dlouho nikde nebyla, rozhodla jsem se, že lehkému zpestření večera neodolám. Vytáhla jsem své nejlepší rudé šaty s černou krajkou a pořádným výstřihem, a sepnula si vlasy dozadu do drdolu. V papírnictví jsem koupila obyčejnou papírovou rudou masku a po stranách jsem na ni přilepila černá pírka. S černým psaníčkem a černými lakovanými lodičkami jsem vyšla vstříc diskotéce, kde už na mě u vchodu čekaly dvě kamarádky. Musím uznat, že jsem se cítila opravdu sexy a pohled do zrcadla u šatny mě v mém pocitu jen utvrdil. Popravdě jsem ale ani nečekala, že se s někým seznámím. Sice jsem sex neměla už pár měsíců, ale jsem plně vytížená prací a domů se vracím unavená, takže i můj vibrátor v poslední době dostává košem.

Party mě opravdu nezklamala. Byly zde stoly plné občerstvení, ozdobené bílými ubrusy a jako dekorace zde byly červené a tmavě fialové svíčky, různé stříbrné korálky a pírka, u stropu se líně houpaly přivázané balonky, bylo jich tam opravdu spoustu, prakticky nebyl strop vidět. Na stole u baru byla dokonce pyramida ze sklenic a připravené šampaňské. Všichni byli dokonale oblečení ve večerních šatech a v oblecích s maskami, u vchodu se daly i masky koupit. Luxusnější večírek si ani neumím představit.

Ač jsem oponovala, posadily jsme se s kamarádkami ke stolu, který je nejvíc na očích. Holky chtěly očividně někoho sbalit. V osm hodin začal majitel diskotéky s proslovem. Kupodivu bylo v sále opravdu ticho a lidé byli ukáznění jako na bále, takže mu bylo dobře rozumět. Zahájil plesovou sezónu, popřál nám hezkou zábavu, nabídl každému jídlo na stolech a jednu skleničku šampaňského zdarma (servírka jej rozlévala do horní sklenice pyramidy, takže to vypadalo naprosto úžasně). Majitel nás také uvedl do programu s tím, že se budou hrát klasické moderní pecky, které se budou po půlhodině střídat s klasickými tanci, přičemž jsou v sále i profesionální tanečníci a podotkl, že o půlnoci nás čeká překvapení podobné Novému roku. Musím uznat, že vstup byl drahý, ale navzdory tomu, že bylo teprve osm, se tu lidé hodně scházeli a obsluha byla výborná.

Ačkoliv jsem neviděla žádného známého chlapa, těšila jsem se na latinskoamerické, ale i klasické tance. Dříve jsem chodila do kurzu a řekla bych, že jsem ze cviku nevyšla. S holkami jsme si objednávaly panáky, víno, pivo i šampaňské a probíraly drby jako „kdo s kým chodí“, „kdo s kým spí“, „kdo se nesnáší“ a podobně. Musím uznat, že mi holky chyběly, bylo to hezké uvolnění, nemyslet alespoň chvilku na práci. Dokonce jsme šly i na parket a trsaly jsme na písničky, co hrál DJ.

Bohužel naše sladká půlhodinka uběhla dost rychle, a když začal DJ hrát cha-chu, pomalu jsme se vlnily zpět ke stolu. Najednou mě někdo chytil za ruku.

„Smím prosit?“ ptal se. Byl to urostlý muž, měl černou masku, černý oblek s rudou košilí – přesně ke mně ladil. Usmála jsem se, hodila jsem vyjevený kukuč na holky a šli jsme zpět na parket. Pevně mě chytil a už jsme se oddávali rytmu cha-chy. Musím uznat, že nám to opravdu šlo, řekla bych, že je to ten zmíněný profesionál. Zůstali jsme i na waltz, jive a poté přišlo tango. Bylo to nádherné, erotické, vášnivé. Pevně jsme se drželi, div jsem mu neseděla na klíně. Vlastně ano, seděla a jemně jsem stehnem zkoumala jeho nádobíčko, ach jak dlouho jsem takové vzrušení necítila. Při tanci jsme konverzovali, vtipkovali a používali dvojsmysly. DJ bohužel opět pustil normální hudbu a tak jsem se poklonila, poděkovala za tanec a s úmyslem si na chvíli oddechnout kráčela z parketu.

„Můžu Vás na něco pozvat?“ usmál se potměšile a nabídl mi rámě. S takovým gentlemanstvím jsem se dlouho nesetkala, a jelikož holky tancovaly, nechala jsem se vést k malému stolku. Ten fešák mi dokonce podržel židli a kývl na číšníka.

„Pro mě whisky.“

„Já si dám šampaňské.“

„A k tomu dva panáky... řekněme...“

„Vodky,“ kývla jsem na číšníka a můj gentleman na mě překvapivě, ale očividně potěšeně hleděl.

Zbytek večera jsem strávila v jeho společnosti. Pili jsme, povídali si, dokonce jsme si i vymysleli falešná jména, já byla Consuela a on Manuel. Často jsme tancovali, občas jsem se stavila za holkami sdělit jim, jak se věci vyvíjejí, a že se vyvíjely... Občas mi pod stolem osahával stehno a musím se přiznat, že jsem mu bosou nohou pod stolem hladila rozkrok. Alkohol stoupal do hlavy, ale rozhodla jsem se, že si jen zaflirtuju, pohraju a až budu unavená, zmizím.

Těsně před půlnocí jsme tancovali polku, když tu se najednou hudba ztišila a DJ začínal odpočítávat jako při Novém roku.

„10,...9,...8,...7,...6,...5,...4,...3,...2,...1,...TEĎ!“ A v tu chvíli personál odstřihl balónky a minimálně stovka se jich snesla na parket plný nechápavých lidí. Všichni začali pařit, bylo to něco dokonalého.

Kolem druhé jsem se rozloučila s kamarádkami a chtěla se jít rozloučit i se svým Manuelem, ale trval na tom, že mě doprovodí. Jo, jo... ten asi něco čeká, ale má smůlu!

V půl třetí jsme dorazili před dveře mého bytu, poděkovala jsem mu za nádherný večer, on udělal to samé, objala jsem ho a políbila ho (schválně) sestersky na tvář. Byl trochu zaražený, ale otočila jsem se k němu zády a začala strkat klíč do dveří. Najednou jsem měla rozepnuté šaty a Manuel mě začal na holá záda líbat. Trošku jsem se zachvěla a on mi zezadu vložil ruce na volná ňadra a začal mi hladit ztuhlé bradavky. To už jsem nevydržela, otočila se a začala ho líbat. Cítila jsem, jak mám mušličku celou vlhkou a dravě jsme se hrnuli do ložnice. Ještě vestoje ze mě sundal (div ne strhal) šaty, a zatímco jsem měla práci s jeho knoflíčky u košile, zajel mi prsty pod krajkové kalhotky. Slastně jsem vydechla a začala mu líbat krk a poté i ucho. Konečně se mi podařilo sundat mu kalhoty a nahmatat tvrdý úd. Začali jsme se uspokojovat rukou, přičemž on mi najednou polibky sjel od krku po bradavky, přes bránici, lehce mě kousal u pupíku a poté zajel jazykem do mého otvoru lásky, čím vyvolal další salvy rozkoše. Stála jsem tam opřená o dveře, nohy roztažené, vzdychala jsem touhou, když mě najednou zvedl, odhrnul mi kalhotky a zajel do mě. Objala jsem ho nohama kolem boků a vzdychala. Bušili jsme prudce o dveře a on mě přitom ještě zvládal líbat na krk a ocucávat bradavky. Stoupla jsem si zpět na zem a odtrhla se od nechápavého milence, přičemž jsem ho svalila na postel a vyhoupla se mu na ten jeho krásný, pevný, zduřelý klacek. Přirážela jsem a on začal vzdychat, byla to nádhera. Poté jsem se k němu otočila zády a dala mu tak krásný výhled na mou houpající se prdelku, také do mě mohl lépe zajet. Nejspíš by se zbláznil, takže se mě zase zmocnil a vyhoupl se na mě. Chtěla jsem rychle zahrabat v šuplíku, zda zde mám kapesníky (prášky používám – trochu zbytečné, že?!), ale on si toho všiml. A nejen toho. Vytáhl ze šuplíku má plyšová pouta, přicvakl mi s nimi ruce k posteli a div mi nevyšukal mozek z hlavy! Mé vzdechy naplnily místnost, cítila jsem, že vrchol už se blíží. Mušlička se mi začala stahovat a vzpírat a vydechla jsem. Trochu jsem mu při tom zkousla lalůček. Můj partner se neudělal a tak jsem se rozhodla, že mu rozkoš zaručím jinak. Na poutech jsou bezpečnostní pojistky, tak jsem se uvolnila, převalila se na něj a začala mu ho kouřit. Cítila jsem ho až v krku, ale byl to fajn pocit zadostiučinění, vidět, jak se mu to líbí. Kupodivu mě to také silně vzrušovalo. Viděla jsem, jak začíná zatínat prsty u nohou a začal mi hladit vlasy trochu hruběji, jakoby si mě přitahoval.

,,ÁÁÁCH,“ vydechl a já jeho vydechnutí cítila i v puse. Poté jsme spokojeně usnuli…