Ředitel, můj erotický trýznitel

Nedávno mi kamarádka doporučila koupi vibrátoru a vzhledem k tomu, že jsem už nějakou dobu sama, tak jsem se rozhodla obohatit se o nové zkušenosti. Zaujal mě rotační vibrátor a jeho dobíjení na USB. Balíček jsem si nechala zaslat do práce, protože bydlím u rodičů. Moje mamka má totiž o všem hrozný přehled a tohle určitě vidět nemusela.

Byly letní prázdniny a kolegyně měla dovolenou. Dokonce ani náš ředitel nebyl v práci, tak jsem se rozhodla doručený balíček prozkoumat. Vibrátor je opravdu veliký! Zapnula jsem ho a vyzkoušela všechny druhy vibrací a rotací. Hmm, už jsem se začala těšit na večer, až ho vyzkouším... Aby večer sloužil tak, jak má, dala jsem ho hned v práci nabíjet. Co ale čert nechtěl, zavolala mi moje nejlepší kamarádka a sdělovala mi zážitky ze včerejšího večera. Zakecaly jsme se natolik, že jsem s koncem pracovní doby jen rychle popadla kabelku a šla. Až později doma jsem si uvědomila, že můj nový kamarád zůstal stát na mém stole připojený do mého pracovního počítače. No nic večer zajímavý nebude! Jen jsem doufala, že zítra dorazím do práce jako první a stihnu ho schovat.

Druhý den ráno jsem jako naschvál zaspala. Celou dobu, co jsem byla vzhůru jsem tajně doufala, že šéf šel rovnou do své kanceláře a nevšiml si toho pokladu, co mi zdobí stůl. Ale bohužel. Hned, jak jsem vešla do kanceláře, ozvalo se z vedlejší kanceláře:

„Nino??? Jste to Vy? „

„Aa-ano. Dobrý den,“ zakoktala jsem.

„Můžete prosím na moment? Potřebuji s Vámi něco důležitého probrat.“

Oči mi spadly na stůl, kde se jak na podstavci vystavoval můj nový vibrátor. Určitě si ho všiml! Cítila jsem se vážně trapně, o to víc, že mi náš pan ředitel byl vždycky sympatický.

Vešla jsem do dveří a on se na mě usmál se slovy posaďte se. Beze slova jsem se usadila. I když jsem se snažila být přirozená, tak jsem cítila, jak mi rudou tváře a že mi začíná být kurevské teplo! Do toho všeho se mi děsně třásly ruce. Zvednu oči na Dana a ten na mě zírá. Ale nebyl to obyčejný pracovní pohled, byl to takový až lehce oplzlý pohled. Strašně mě to děsilo.

„Jste nějaká nervózní, Nino. Stalo se něco?“

V hlavě jsem si připravovala výmluvy, proč mám vibrátor na stole, ale nenapadla mě žádná, která by měla logické vysvětlení. A přitom mi došlo, že vůbec nevnímám jeho slova.

„Prosím, říkal jste něco? Omlouvám se, ale přeslechla jsem vás.“

„Ano, říkal! Nemohl jsem si nevšimnout toho předmětu, který máte na stole.“

Hned jsem ze sebe začala chrlit slova: „Já, no, víte, to je pro kamarádku, hihi…“ trapně jsem se u toho smála. On se začal smát taky a pořád ze mě nespouštěl oči. „Mě nemusíte lhát. Je to normální, lidi to používají, lidi to potřebují a chtějí!“ A pomalu přicházel ke mně…

Dneska Vám to moc sluší, a pohladil mě po zádech a stoupl si za mě. Naklonil se ke mně a do ucha mi šeptl, že jsem děsně sexy a přitom mi začal líbat ušní lalůček. Najednou mnou projel takový elektrický proud. Ale příjemný! Chtěla jsem to, ale nevěděla, jak to dát najevo. Lehce jsem vzdychla.

Odklonil se ode mě a řekl mi: „Pokud máte zájem, tak byste se dnes mohla zastavit u mě na večeři. Sám Vám ji uvařím! Co říkáte?“

A já ze sebe jen trapně vykoktala „Aaaano, to zní skvěle.“

Věděla jsem, že jde jen o sex, ale i tak mě ta nabídka lákala a ani na malou chvilku jsem nepřemýšlela nad tím, že bych nešla. Dneska večer si prostě zasouložím!

Večeře proběhla v klidu a menu bylo vážně výborné. Následovala sklenka vína. Pak další. A další, a další… Pomalu jsem se cítila být odvázanější a hlavně opilejší. S každou další skleničkou byl můj stud někde kdesi daleko ode mne. Z oslovení pane řediteli zbylo už jen „Dane“ a z našeho původního odstupu nás už dělalo jen pár centimetrů. Možná spíš milimetrů.

A my se začali zuřivě líbat. Připadala jsem si nadrženější, než jsem ve skutečnosti byla, ale nějakým mě neznámým způsobem to ve mě Dan dovedl vyvolat. Byl dost zkušený, jeho pohyby byly dost zkušeně a bylo znát, že ví přesně proč a kdy jaký dotyk použít.

Najednou mě zvedl a přitiskl ke zdi! Připadala jsem si jak v nějakém americkém filmu. Pomalu ze mě začal svlékat oblečení. I když, moc pomalu to tedy nebylo :)

V minutě jsem už ležela ve spodním prádle v jeho posteli a v dalších sekundách jsem byla připoutaná pouty k posteli. Nejprve mě to vyděsilo, ale pak to ve mě vyvolalo trochu zvrhlý pocit a chtěla jsem to. Položil se na mě a zeptal se: „Chceš sex? Chceš všechno, co ti můžu nabídnout?“ a s každou další větou mě praštil něčím jako bičem. A ani to nebolelo spíš naopak. Vzrušovalo mě to a bylo mi to příjemné.

S každou milisekundou jsem byla nadrženější a vlhčí. Začal mě opět líbat. Všude po těle. Jeho penis mě tlačil v klíně. Chtěla jsem si sáhnout, ale byla jsem připoutaná a můj erotický trýznitel mě odmítal pustit! Vzal své péro do ruky a hladil mě s tím po těle. Postupně se přibližoval až k mé puse. A otíral mi ho o rty a v další chvilce už jsem ho měla uvnitř. Nevěděla jsem, co mám dělat, ale instinkt mi napověděl. Nechala jsem se unášet na vlnách perverzní erotiky. V další vlně mi začal líbat bradavku a druhou mi laskal prsty. Byla jsem naprosto vzrušená, nic podobného jsem nikdy v životě nezažila. Začala jsem hlasitě vzdychat.

Sundal mi kalhotky a zmuchlal je do kuličky, kterou mi narval do pusy jako roubík. Ve mě to vyvolalo šílenou touhu po něčem, co mi bylo v posledních měsících odpíráno. Prostě sex, krásný vzrušující sex! Jiný sex než jsem kdykoli zažila. Prosila jsem Dana, aby mě odpoutal, ale pořád nesouhlasil. A jazykem se přesunul od mých prsou níž až k pupíku, kde mě pekelně dlouho líbal. Chtěla jsem, aby šel níž, nic víc jsem si v tu chvíli nepřála. Ale pan trýznitel mě trápil dál a začal mi líbat vnitřní stranu stehen. Myslela jsem, že exploduji slastí! A pak konečně se špičkou jazyka dotkl mého klitorisu a začal mě dráždit přesně tam, kde jsem chtěla. Tam, kde jsem toužila a potřebovala. Krouživými pohyby jazýčku mě dostával na pokraj orgasmu a vždycky když už jsem cítila, že budu, tak přestal a můj orgasmus se vzdálil. A pak zase a zase… Bylo to vzrušující a ve mě to vyvolávalo neskutečný chtíč a potřebu, aby to všechno nikdy neskončilo!

A najednou to bylo tady. Nechal můj orgasmus dojít do konce. Mým tělem probíhalo vzrušení, napětí a mrazivý pocit uspokojení. Bylo to strašně příjemný, ale mě to nestačilo. Chtěla jsem dál, chtěla jsem znovu!

Teď je ale řada na mě. „Dane, odpoutej mě! Chci tě taky uspokojit a ukázat ti, co je ve mně!“

Odpoutal mě. Stoupla jsem si vedle postele a koukala jsem mu do očí a začala ho líbat. Odtrhla jsem se, strčila do něj. Pak ještě jednou, až spadl na postel a já jsem si hned vlezla na něj. Pomalu jsem se přesouvala přes jeho tělo a líbala ho na každém kousku jeho sexy  těla. Opět mě začal tlačit jeho penis, ale teď to bylo jiné. Mohla jsem si sáhnout!

Vzala jsem ho do ruky a začala mu ho honit. Jemně jsem po něm přejížděla prsty a druhou rukou jsem mu laskala koule. Cítila jsem, jak mu v něm pulsuje, byl vzrušený a mě to vzrušovalo taky. Vzala jsem si jeho penis do pusy a párkrát jsem ho kousla. Vzdychl, tak jsem to opakovala zase. Pevně mě chytl za ruku a křičel: „Pokračuj! Chci tě!“

Pak se zvedl a chytil mě za boky. Ohnul mě přes pracovní stůl a zasunul ho do mě. Mrazivý pocit byl zase tady! Začal přirážet a přirážet a přitom mi hladil bradavky…

„Hodím ti to na záda!“ a než jsem stihla odpovědět, tak ho vytáhl a udělal se mi na záda. Cítila jsem, jak mi jeho horké sperma dopadá na záda. Když vše dokončil, plácl mě po zadku se slovy „byla jsi skvělá!“ a začal mi sperma roztírat po zádech.

Doufám, že to nebylo naposledy, moc se mi to líbilo!